http://www.divinetarot.ulotka.org/

 

 

 

Przykładowa interpretacja - odp. na pytanie

 


Pewna Pani (lat 34) chciała dowiedzieć się czy będzie miała dzieci. Z tego względu iż nie jest obecnie w stałym związku a zegar biologiczny tyka jej coraz szybciej, zaczęła mieć poważne obawy o to,iż być może w ogóle nie jest jej 'pisane' zostać mamą. Rozłożyłam więc karty.

 

 


 

WISIELEC

SĄD

 

KSIĘŻYC

 

 

Z powyższego rozkładu ewidentnie wynika, iż Pani Martyna zostanie mamą :) Mówi o tym już pierwsza w rokładzie karta Cesarzowej, która sama w sobie jest zwiastunem ciąży i macierzyństwa.

Dodatkowo informację tą daje karta Wisielca, wskazując na ciążę, jednakże taką na którą trzeba będzie troszkę poczekać. Oczekiwanie to potwierdzają karty Sąd i Sprawiedliwość wskazując konieczność uprzedniego leczenia. Nie będzie to nic poważnego, jednakże trzeba będzie skorzystać z pomocy lekarza. Te same karty zawiadamiają również o samym porodzie, który może okazać się skomplikowany i wymagający przed oraz po nim opieki lekarskiej (bardzo możliwe, że wchodzi w grę cesarskie cięcie). Za to dzidziuś, karty wskazują na córkę, będzie zrównoważony i łatwy w opiece. Z powyższego układu można wyciągnąć jeszcze jeden wniosek, iż dziecko przyjdzie na świat już w zalegalizowanym związku - jednakże w małżeństwie cywilnym, nie kościelnym (Sąd + Sprawiedliwość).


Podsumowując:


Wszelkie obawy podsuwane Pani Martynie przez jej podświadomość nie znalazły odzwierciedlenia w tarocie. Niestety będą jej jeszcze długo towarzyszyły, gdyż Księżyc, który je wyciąga na światło dzienne podsumowuje cały powyższy rozkład.

 

 

Interpretacja - Rozkład ogólny, prognostyczny

 

Pewna wolna i atrakcyjna Pani po 30-stce chciała dowiedzieć się o swoją  przyszłość. Czy w ciągu 2 lat stworzy udany stały związek, zajdzie w ciążę? Jak potoczą się jej sprawy zawodowe i finansowe o które miała spore obawy. Postawiłam więc rozkład


 

PORY ROKU


 

Karty jakie ukazały się w rozkładzie to:


odwr. Kochankowie, odwr. 2 Kijów, 10 Kielichów, 3 Kielichów


odwr. 8 Monet, Diabeł,  odwr. Koło Fortuny, 2 Monet, 9 buław


Sąd

kochankowie


Pierwszą kartą w rozkładzie jest odwrócona karta Kochanków. Mówi o sytuacji teraźniejszej oraz co ją czeka tego lata.

Jest to bardzo istotna karta, gdyz  to odwr. Wielki Arkan otwierajacy caly rozklad. Dobitnie pokazuje on nieład moralny tej kobiety i problemy seksualne jakie sie z tym wiaza. Ukazuje częste przygody miłosne z nieodpowiednimi partnerami w jakich ilość nie idzie w parze z jakością. (co było faktem) oraz  niestałość w uczuciach, nałogowe uwodzicielstwo i brak wew. spokoju. Oczywiscie  wybór tej "zlej drogi" jest dokonywany w pełni świadomie i na własne życzenie. Na chwile obecną tarot obwieścił TOTALNĄ PORAŻKĘ UCZUCIOWĄ, natomiast jeśli chodzi o prognozę to do końca lata kobieta zakończy jeden ze swoich romansów. Jest bardzo prawdopodobne, że wyprze go inna przygoda miłosna.
Odw. Kochankowie mowią także o niezaspokojonej miłości i nadziejach, niewyznanym uczuciu. W tym wypadku ma to również potwierdzenie.


Na płaszczyźnie zdrowotnej tarot przestrzega przed powrotem starych niedomagań (najprawd. ginekologicznych) oraz nerwowością.
Wychodzi tez rezygnacja z dodatkowej pracy. I tak też się stało.


Jesien nie zapowiada się również zbytnio 'różowo'. Jednak tym razem to sprawy zawodowe wysuną sie na pierwszy plan. Odw. 2 Kijów ostrzega przed zawieraniem nowej umowy ( zapewne dodatkową pracę, gdyż dwojka oznajmia zawsze 2 drogi). Nie bedzie ona korzystna, gdyż zawarta zostanie z niewłaściwą osobą i w niewłaściwym czasie.
Karta ta mowi również o jakiejś niemiłej niespodziance (raczej w  obecnej pracy) niezależnej od tej Pani tylko od negatywnych okolicznosci losu.
Lcups 10 g19i9

ZIMĄ I WIOSNĄ nadejdzie bardzo dobry i przyjemny okres tzw. motylki w brzuchu.
10 kielichów mówi o stanie zakochania, najprawdopodobniej kobieta spotka się w końcu z obiektem swoich westchnień. Niestety mężczyzna ten jest żonaty (co jest faktem) a w takiej sytuacji 10 kielichów znamionuje, że powróci on na łono swojej rodziny. Z drugiej strony karta ta obrazuje także spokój i harmonię szczegolnie rodzinną, równowagę emocjonalną,ktorą zapewnia przebywanie z bliskimi, dobry nastrój, oddalenie obaw i lękow - przewidywane kłopoty NIE NADEJDA. Bardzo dobry czas na zmianę pracy.
Generalnie czas świąteczny zapowiada się bardzo przyjemnie, Sylwester spędzony raczej w gronie rodzinnym.

Takie właśnie cieplutkie ognisko domowe przepięknie obrazuje Divine Tarot, widać na nim scenę wygrzewających się i drzemiących zwierzaczków przy kominku. Pies i kot żyjące w prawdziwej harmonii (co w naturze rzadko się zdarza) jako symbole i przesłanie spokoju, harmonii, gościnności oraz zadowolenia. Do takiego domu z chęcią się wraca. Bardzo pozytywna karta :)) Cytat, który fajnie ją opisuje: 'Odnajdujemy wsparcie w tych, których kochamy i zapewniamy je tym, którzy kochają nas'


Wiosna o której mówi 3 Kielichów to przyjemny i beztroski okres, kobieta po naładowaniu baterii zimą wyjdzie do ludzi, zacznie korzystac z życia i sie bawić, flirtowac. Ogólnie wiosna w sercu i duzo optymizmu.. Widac duzo zabawy, może to być również zaproszenie na ślub.


Kolejne lato pod znakiem zaciskania pasa i gorszej syt. finansowej. Praca bedzie wyczerpująca bez godnego za nią wynagrodzenia. Odwr. 8 monet przepowiada wyzysk pracodawcy i nieuczciwosc finansowa.

Jesienią w życiu klientki pojawi sie NOWY ZWIĄZEK ORAZ NOWY MĘŻCZYZNA. Obwieszcza  go karta DIABŁA. Będzie on mężczyną mocnym, egoistycznym materialistą bez hamulców, manipulatorem, uwodzicielem i kłamcą,  prowadzacym zły tryb życia. Przystojny i bogaty lecz niewierny niestety, najprawdopodobniej trenujący sporty walki celebryta.  Bardzo ciężko się takiemu oprzeć.. Idealnie wręcz obrazuje go karta Diabła w Divine Tarot, ponętny, wysportowany i kuszący mężczyzna ale.. nie zapominajmy o  masce na jego twarzy!. Kiedy ją zdejmie wszystko staje się jasne,  interesują go tylko seks i pieniądze.
Od razu nią zawładnie i uzależni od siebie, bedzie mu podległa, owładnięta ślepą miłością (lub inaczej - obsesją) i pożądaniem, gotowa dla niego na największe poświecenia! Najgorsze jest to że klientka dostrzeże wszystkie jego wady: egoizm, nieuczciwość, nielojalność, przerost ambicji ale rozsądek przegra z ogromnymi emocjami jakie ten człowiek w niej rozbudzi.. Ślepa i dzika namietnosc bez odwzajemnionego uczucia...  Tarot przestrzega przed tym mężczyzną, gdyż to straszny manipulator, klientka bedzie się czuła przy nim niedoceniona, ulegnie niskim popędom seksualnym ale najbardziej bolesne będzie to, iż  stworzy sobie ILUZJĘ ZWIĄZKU, który tak naprawdę związkiem nie będzie. On nie będzie wierny o czym przekona się juz w zimę, ich relacja się gwałtownie skończy, awanturą najprawdopodobniej... Jej zazdrość nie będzie bezpodstawna ale niestety bardzo niszcząca... Bedzie walczyć o to uczucie z inną kobietą... i przegra...o tym wszystkim zapowiada odwrócone Koło Fortuny.  Myślę, że choć będzie jej trudno to zdecyduje się jednak odejść.
Rada tarota jest taka aby pamietać, że ten mężczyzna nigdy jej nie pokocha, gdyż kierować  nim będzie tylko pożadanie!!!
Jesienią w życiu tej Pani pojawi sie NOWY ZWIĄZEK ORAZ NOWY MĘŻCZYZNA. Obwieszcza go karta DIABŁA. Będzie on mężczyzną mocnym, egoistycznym materialistą bez hamulców, manipulatorem, uwodzicielem i kłamcą,  prowadzacym zły tryb życia. Przystojny i bogaty lecz niewierny niestety, najprawdopodobniej trenujący sporty walki celebryta.  Bardzo ciężko się takiemu oprzeć.. Przyjrzyjmy się bliżej  karcie Diabła w Divine Tarot, która idealnie obrazuje tego człowieka - ponętny, wysportowany i kuszący ale.. nie zapominajmy o  masce na jego twarzy!. Kiedy ją zdejmie wszystko staje się jasne, interesują go tylko seks i pieniądze.


15LMdevil g19i4

Od razu nią zawładnie i uzależni od siebie, bedzie mu podległa, owładnięta ślepą miłością (lub inaczej - obsesją) i pożądaniem, gotowa dla niego na największe poświecenia! Najgorsze jest to że kobieta dostrzeże wszystkie jego wady: egoizm, nieuczciwość, nielojalność, przerost ambicji ale rozsądek przegra z ogromnymi emocjami jakie ten człowiek w niej rozbudzi. Ślepa i dzika namietność bez odwzajemnionego uczucia...  Tarot przestrzega przed tym mężczyzną, gdyż to straszny manipulator, kobieta ta bedzie się czuła przy nim niedoceniona, ulegnie niskim popędom seksualnym ale najbardziej bolesne będzie to, iż stworzy sobie ILUZJĘ ZWIĄZKU, który tak naprawdę związkiem nie będzie. On nie będzie wierny o czym przekona się juz w zimę, ich relacja się gwałtownie skończy, awanturą najprawdopodobniej... Jej zazdrość nie będzie bezpodstawna ale niestety bardzo niszcząca... Bedzie walczyć o to uczucie z inną kobietą... i przegra...o tym wszystkim zapowiada odwrócone Koło Fortuny. Myślę, że choć będzie jej trudno to zdecyduje się odejść.


Ostrzeżenie tarota jest takie aby pamiętać, że ten mężczyzna nigdy jej nie pokocha, kierować  nim będzie tylko pożadanie!!!


Jesienią znowu skupi się na sprawach zawodowych, 2 monet mówi o możliwości podjęcia dodatkowej pracy, będzie to korzystna umowa i dodatkowe pieniądze. Poza tym dobra odskocznia po ostatnim emocjonalnym półroczu. Jak to mówią 'na smutki najlepsza praca'.


Latem dobra passa będzie trwać nadal, 9 buław zapowiada bardzo dobry okres w sprawach zawodowych, kontynuację podjętych wsześniej działań, kobieta poradzi sobie ze wszystkim i będzie dobra w tym co robi.  Pokona wszystkie przeszkody. Karta mówi równiez ze jest to dobry moment na układanie długofalowych planów.


sadKartą podsumowującą rozkład jest karta transformacja Sąd - najważniejsza w rozkładzie. Oznacza ona, iż pomimo różnych 'zawirowań' losu najbliższe 2 lata kobieta zaliczy do udanych co więcej wyciągnie pozytywne wnioski z tego co ją spotka, w końcu się 'przebudzi'. . Wprawdzie nie zwiąże się z nikim na stałe i jeszcze nie założy rodziny aczkolwiek nie popadnie z tego powodu w depresję. Sąd zapowiada koniec złej passy i zwrot ku dobremu. To przebudzenie duchowe, wyzwolenie oraz rozliczenie się z przeszłością. Karta niesie nadzieję na jeszcze inne dodatnie doświadczenia pomimo popełnianych wcześniej błędów.


Po zsumowaniu wszystkich kart otrzymujemy liczbę 13 czyli kolejną kartę Transformację Śmierć.

Syntezą powyższego rozkładu jest więc potrzeba przemian. Karta mówi, że nie są one nieszczęściem i należy je zaakceptować. Dopiero wtedy urodzi się jej nowe Ja. Sąd na końcu rozkładu daje kobiecie szansę przemiany, tak więc jest szansa na sukces czyli w tym wypadku na udany i stabilny związek w przyszłości:)
śmierc

 

Przykładowa wróżba z Kart Anielskich


Pewna kobieta zwróciła się do mnie niedawno z ciekawym zapytaniem.  A mianowicie rozważała lub poczuła potrzebę zgłoszenie się do medium aby uzyskać osobisty anielski przekaz od swojego Anioła Stróża. Przed tym jednak chciała się upewnić czy jej osobiste Anioły wyrażą na to zgodę oraz czy taki przekaz jest jej na daną chwilę w ogóle potrzebny. O to więc zapytałyśmy :)


Przesłania jakie ukazały się w rozkładzie dały jak zawsze konkretne odpowiedzi. Są to :


Oczyszczanie i Odtruwanie, Czas Odejść, Idealny Termin oraz Ocean.


(Ilość wyciąganych kart zależy od każdej sesji indywidualnie). W tym wypadku Anioły podyktowały 4.

 

 

Oczyszczaj i odtruwaj111

Ocean

 

 

Anioły odpowiedziały, iż aby osobisty przekaz mógł nastąpić najpierw trzeba się do tego odpowiednio przygotować aby podnieść swoją wibrację energii na wyższą.  Oczywiście w odpowiedzi mamy jasno powiedziane CO TRZEBA ZROBIĆ aby tak się stało.


Po pierwsze Anioły zalecają aby oczyścić swoje ciało z substancji chemicznych i toksyn. Wyeliminować ze swojej diety cukier, kofeinę, alkohol, papierosy, gdyż substancję te mogą zakłócać odbiór anielskich przekazów.


Po drugie  kobieta powinna unikać toksycznych sytuacji oraz relacji. Rada aby jak najszybciej zakończyć spór z partnerem w którym była od kilku dni. W tym celu powinna poprosić Archanioła Michała o oczyszczenie ciała i domu z wszelkich niższych energii. Anioły radzą także aby już dalej nie zwlekać z wprowadzeniem zmian tylko zacząć działać - nastał na to idealny czas.


Kobieta dostała również wskazówkę aby kąpać się w soli morskiej i tym samym zmyć negatywne energie, pić dużo wody oraz  co ważne posiedzieć i pomedytować nad morzem. A tak się akurat składa, że Pani mieszka nad morzem i to 5 min. od plaży ;)

OceanOczyszczaj i odtruwaj111śmiercsad
kochankowieLcups 10 g19i915LMdevil g19i4
Wpisz treść wiadomości.
Wpisz swój adres email.Przepisz kod z obrazka.