http://www.divinetarot.ulotka.org/

 

Drodzy Państwo!

 

Aby zaprezentować jak pozytywną siłę mają Przesłania Anielskie oraz jakie pozytywne zmiany można wprowadzić w życie właśnie dzięki podpowiedziom Aniołów postanowiłam zamieszczać w tym miejscu co miesiąc jedno losowe Przesłanie Anielskie.

Będzie to uniwersalne przesłanie dla każdego, ale też konkretne rady odnoszące się do wylosowanego na dany miesiąc tematu przewodniego tzw. aury miesiąca, nad którą trzeba już indywidualnie popracować. Mam nadzieję, że wyniesiecie Państwo jak najwięcej korzyści z tych pięknych i przepełnionych miłością oraz mądrością anielskich podpowiedzi. Z każdą kartą można a nawet należy medytować aby wzmocnić lub dobrze zrozumieć jej przekaz.Indywiduane przesłania i odp. na pytania można zamówić kontaktując się bezpośrednio ze mną.

 

Przesłania Anielskie na miesiąc wrzesień:

 

pozwol przeszlosci odejsc1 Czego pragniesz1

 

W tym miesiącu mamy aż 2 przesłania (tak podyktowały mi aniołki), które się dopełniają. Pierwsze to 'Pozwól przeszłości odejść' a drugie 'Czego pragniesz'.


Pierwsze przesłanie to informacja, że Twoja przeszłość powstrzymuje Cię przed ruszeniem naprzód. Jakieś niedokończone problemy z emocjami sprawiają, że wciąż powtarzasz ten sam schemat. Ta karta zachęca do przebaczenia i zrobienia kroku naprzód, żeby wyrwać się z tych bolesnych schematów. Pozwól odejść toksycznym emocjom, zyskując  w ten sposób wew. spokój.


'Jarzmo przeszłości znużyło Cię, ukochany. Nadszedł czas, byś zdjął je ze swych ramion. Zatrzymaj tylko miłość i to, czego się nauczyłeś, a całą resztę przeszłości zostaw za sobą. Nie chcesz jej ani nie potrzebujesz, a ona już minęła'.


Jeśli czekałeś na jakiś sygnał z zewnątrz, który podpowie Ci co masz teraz zrobić Anioły mówią Ci, że tą odpowiedź masz w sobie. Lecz zanim zaistnieją jakiekolwiek zmiany, musisz najpierw określić czego chcesz. Znajdź czas na medytację nad swoimi prawdziwymi pragnieniami i wiedz, że zasługujesz na wszystko co najlepsze, jak każdy człowiek.


'Masz możliwość napisania scenariusza zgodnego ze swymi najgłębszymi pragnieniami. Kiedy wyraźnie określisz już, czego najbardziej pragniesz i poczujesz, że jesteś gotowy i zasługujesz na spełnienie swych marzeń, natychmiast objawią się w Twoim życiu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki'.


Podsumowując w miesiącu wrześniu robimy rachunek sumienia, zamykamy za sobą przeszłość a to idealny moment bo 24 września wchodzimy w nowy mocny 8 rok numerologiczny, określamy swoje pragnienia i.. z nową energią ruszamy do przodu! :) Bądźmy pewni, że anioły nas w tym wesprą, należy je tylko o to poprosić.


'Wpuść Anioły do swojego życia, a zmienią one Twą ziemską egzystencję w Niebo..'

Wpisz treść wiadomości.
Wpisz swój adres email.Przepisz kod z obrazka.